Pokoje, apartamenty i restauracja

Polska kuchnia słynie z niezwykle smacznych, treściwych obiadów, zup , pierogów, placków ziemniaczanych mięs, ryb i ciast w których zakochują się podniebienia zagranicznych turystów, dlatego my i nasi kucharze pragniemy zaspokoić wszystkie wymagające podniebienia. Korzystając z regionalnych produktów, świeżych ryb prosto z morza, sezonowych warzyw i owoców chcemy, aby wszyscy czyli się najedzeni i zadowoleni z naszych potraw. Mamy nadzieje ,ze w większości spełnimy te oczekiwania. Za każdym razem staramy się, aby nasze zupki były zdrowe i smaczne a w szczególności dla naszych małych pociech dla których żywienie jest bardzo waż, aby ryby które smażymy , podajemy lub wędzimy były od najlepszych dostawców, a mięsa świeże i bez zbędnych ulepszaczy.

Nasze przykładowe potrawy:

Willa Galeon dla naszych Gości serwuje zarówno śniadania w formie szwedzkiego stołu jaki obiady- obiadokolacje, a na życzenie i kolacje.

 

Dwa razy w tygodniu w sezonie zarówno dla naszych Gości hotelowych jak i Gości z zewnątrz staramy się organizować ogniska  w klimatycznej muzycznej atmosferze z pieczona kiełbaska.

Nasza restauracja jest czynna  w godzinach 11-20, a w dniu organizowanego ogniska do 23:00

Śniadania serwujemy w godzinach 8:30-10:30