Pokoje, apartamenty i restauracja

Überprüfen Sie die Meinungen über unsere Einrichtung!

Kerstin
Kerstin
2021-10-22
8,0
Zweryfikowana
Very good
Jakub
Jakub
2021-08-31
10
Zweryfikowana
Pobyt uważam za udany, właścicieli za gościnnych, jedzenie było smaczne - warto wykupić śniadania! ☺Rewelacyjne śniadania, gospodarze dbają aby niczego nie zabrakło. Położenie - 1 minuta od plaży, widok z pokoju na morze - super sprawa. Polecam również dania z karty na obiady - w szczególności placek po węgiersku i ryby dla dwojga/trojga/czworga. Pyszna ryba w świetnej panierce - zdaniem osób które próbowały ryb w innych miejscach w Sarbinowie - zdecydowanie smaczniejsza i lepiej podana. Podejście gospodarzy do osób przebywających w hotelu - bardzo miłe, zawsze pomocni choć zabiegani (co wynika z rodzinnego charakteru hotelu). Na "+" fakt, że w pokoju była lodówka! Wyrazy uznania dla właścicieli za sposób przygotowania młodzieży do prowadzenia w przyszłości biznesu 😉 ☹Jedyne rzeczy co do których można mieć jakiekolwiek uwagi to stan łazienki - generalnie nie było źle, jednak standard powiedzmy sprzed 20 lat.
Daria
Daria
2021-08-29
8,0
Zweryfikowana
Very good
Anonymous
Anonymous
2021-08-24
8,0
Zweryfikowana
Very good
Kamil
Kamil
2021-08-19
5,0
Zweryfikowana
☺Blisko morza, duze pomieszczenia. ☹Pan który nas przywitał był opryskliwy. Dodatkowo musieliśmy zaparkować auto po za hotelem (oczywiście odpłatnie) ponieważ "zamawialiśmy przez booking, a on nie ma miejsc" Można by to zrozumieć gdyby nie fakt ze cała noc były dwa miejsca wolne na parkingu hotelowym.
Slawomir
Slawomir
2021-08-16
9,0
Zweryfikowana
☺Tak,śniadania super jak i obiady które można było kupić na miejscu
Paulina
Paulina
2021-08-08
9,0
Zweryfikowana
☺W pokoju czysto i wszystko co tak naprawdę potrzeba. Mimo bliskiej lokalizacji do plaży oraz centrum cisza i spokój. Polecam, na pewno wrócimy
Agata
Agata
2021-08-07
10
Zweryfikowana
Polecam 😉 ☺Bliskość morza i fajne podejście personelu 😉
Marcin
Marcin
2021-07-13
6,0
Zweryfikowana
Może być. ☺bliskość plaży ☹niedostateczne ilość miejsc parkingowych przy obiekcie i konieczność szukania parkingu poza obiektem; remont (hałas) na niższej kondygnacji; brak wifi w pokoju
Marcin
Marcin
2021-07-13
6,0
Zweryfikowana
Mam mieszane uczucia, niby opis zgodny ze stanem faktycznym, ale jednak czegoś brakuje ... ☺lokalizacja blisko morza ☹widok z balkonu - na zaplecze innego obiektu; brak miejsca parkingowego przy obiekcie; remont na parterze (wiercenie przez kilka godzin)

Ältere Rezensionen

  • No recent comments available.

Ich bitte Urlauber, ihre Meinung über Willa Galeon auf Facebook, Booking oder Google abzugeben.