Restauracja

            Polska kuchnia słynie z niezwykle smacznych, treściwych obiadów,  zup , pierogów, placków ziemniaczanych mies, ryb i ciast w których zakochują się podniebienia zagranicznych turystów, dlatego my i nasi  kucharze pragniemy zaspokoić wszystkie wymagające podniebienia.  Korzystając z regionalnych produktów, świeżych ryb prosto z morza,  sezonowych warzyw i owoców chcemy, aby wszyscy czyli się najedzeni i zadowoleni z naszych potraw. Mamy nadzieje ,ze w większości spełnimy te oczekiwania. Za każdym razem staramy się, aby nasze zupki były zdrowe i smaczne  a w szczególności dla naszych małych pociech dla których żywienie jest bardzo waż , aby ryby które smażymy , podajemy lub wędzimy były od najlepszych dostawców, a mięsa świeże i  bez zbędnych ulepszaczy. 

Nasze przykładowe potrawy:

Willa Galeon dla naszych Gości serwuje zarówno śniadania w formie szwedzkiego stołu jaki obiady- obiadokolacje , a na życzenie i kolacje.

Dwa razy w tygodniu w sezonie zarówno dla naszych Gości hotelowych jak i Gości z zewnątrz staramy się organizować ogniska  w klimatycznej muzycznej atmosferze z pieczona kiełbaska.

Nasza restauracja jest czynna  w godz.od 11-20 a w dniu organizowanego ogniska do 23,00

Śniadania serwujemy w godz 8:30-10:30